Sex galeria: Rzeczy które należy wiedzieć o połykaniu nasienia

Eliza

Gorąca Eliza zapraszam + Skype

Eliza Czas 11min Obciągam wibrator Bawie się cipką Sex zabawki Orgazm Sexi strój Z głosem Polecam się panowie :*:*:* Mozliwy tez sex tel i skype

sex fotka obciąganie pały

Amatorska para sprzeda sex filmik

Ola i Dominik Hejka. Udostępniamy nasz prywatny filmik. Ola 24 lata i Dominik 26lat. Jeżeli ktoś ma ochotę zwalić konia patrząc jak Ola mocno obciąga

Amatorka + Sex Skype

Amatorka Hej Misiu jestem młodą amatorką z fajnymi cycuszkami Ola25hej latka  i robię seks pokazy na skype wibrator palcówka orgazm analek itp. A wszystko z

Madzia

Madzia mój filmik + Skype

Madzia Mój filmik. Czas 7min Super palcóweczka z orgazmem, różne pozycje, cycuszki, głośno! Możemy też na skype Zapraszam panowie i miłej zabawy 😛 + Mój

Duże cycki + Skype

Duże cycki Witaj robaczku :*Masz ochotę zobaczyć sekesowną prywatną masturbację? Paula 23 latka.Oferuję prywatny filmik 12 min 1080pZabaw się przy nim fajnie swoim kutaskiem Filmik

daga sprzedam sex filmik

Młodziutka Daga sex video + Skype

Daga Witam chłopaki Długo się zastanawiałam ale jednak postanowiłam trochę dorobić i wystawić na sprzedaż moje sex filmiki Trochę to krępujące ale cóż raz się

Darmowe porno

Prywatne seks zdjęcia pięknych kobiet .Rzeczy które należy wiedzieć o połykaniu nasieniaMasz ochotę zobaczyć teraz prywatną sex galerię z nagimi fotkami ?

Czym dokładnie jest sperma?

Nasienie to „lepka, kremowa, lekko żółtawa lub szara” substancja składająca się z plemników – powszechnie znanych jako plemniki – i płynu zwanego osoczem nasiennym.

Innymi słowy, nasienie zawiera dwa oddzielne składniki: plemnik i płyn.

Plemniki – około 1 do 5 procent nasienia – to przypominające kijanki komórki rozrodcze, które zawierają połowę informacji genetycznej potrzebnej do stworzenia ludzkiego potomstwa.

Resztę stanowi płyn z osocza nasiennego, który w około 80% składa się z wody .

Czy rzeczywiście sperma jest bezpieczna do spożycia?

W większości tak, składniki, z których składa się nasienie, są bezpieczne do spożycia .

Połknięte nasienie jest trawione w taki sam sposób jak pokarm.

Jednak w bardzo rzadkich przypadkach niektórzy ludzie mogą odkryć, że są uczuleni na spermę . Jest to również znane jako nadwrażliwość ludzkiego osocza nasienia (HSP).

Chociaż rzadko, ta wrażliwość jest czymś, o czym należy pamiętać w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej.

Czy jest tak bogaty w białko, jak wszyscy mówią?

Pomimo reputacji tego, że jest bogatym źródłem białka, prawdopodobnie będziesz musiał spożywać galony nasienia, aby zobaczyć jakiekolwiek korzyści zdrowotne związane z dietą.

Chociaż ilość ejakulatu różni się w zależności od osoby – w zależności od wielu czynników, takich jak wiek i stan zdrowia – białko to tylko niewielka część. To około jednej dwudziestej całego płynu.

Co jeszcze jest w nasieniu?

Oprócz spermy, białka i wody, o których mowa powyżej, nasienie zawiera również wiele innych składników , w tym:

 • cukier, zarówno fruktoza, jak i glukoza
 • sód
 • cytrynian
 • cynk
 • chlorek
 • wapń
 • kwas mlekowy
 • magnez
 • potas
 • mocznik

Jeśli ma rzeczywiste składniki odżywcze, czy to oznacza, że ​​ma kalorie?

Tak, ale nie tak wielu, jak mogłoby się wydawać. Wbrew powszechnemu przekonaniu sperma nie jest wysoce kaloryczna.

Każda łyżeczka ejakulatu – średnia ilość ejakulatu wytwarzanego jednorazowo – to około pięciu do siedmiu kalorii , czyli mniej więcej tyle samo, co pałeczka gumy.

Jak smakuje sperma?

Nie ma jednego opisu, jak smakuje nasienie, ponieważ może się on różnić w zależności od osoby.

Dla jednych może być gorzko-słony, dla innych słodko-słodki.

Chociaż nie ma bezpośredniego związku potwierdzającego, że dieta danej osoby bezpośrednio wpływa na smak ich nasienia, istnieją niepotwierdzone dowody .

Istnieje kilka produktów, które mogą sprawić, że nasienie będzie smaczniejsze lub mniej kwaśne, na przykład:

 • seler
 • Pietruszka
 • trawa pszeniczna
 • cynamon
 • gałka muszkatołowa
 • Ananas
 • papaja
 • pomarańcze

Z drugiej strony wielu uważa, że ​​bardziej nietolerancyjną gorycz można przypisać innym pokarmom , a także substancjom podobnym do narkotyków, takim jak:

 • czosnek
 • cebule
 • brokuły
 • kapusta
 • liściaste warzywa
 • szparag
 • mięso i produkty mleczne
 • alkohol
 • papierosy
 • Kawa

Jak pachnie sperma?

Podobnie jak smak, zapach nasienia może się znacznie różnić w zależności od okoliczności, takich jak dieta, zdrowie i higiena.

W wielu sytuacjach nasienie może pachnieć jak wybielacz lub inne domowe środki czyszczące. Ma to związek z zestawem składników, aby zapewnić poziom pH, przy którym plemniki mogą się rozwijać.

W przeciwieństwie do pochwy, która naturalnie wypacza bardziej kwaśne nasienie, nasienie ma tendencję do bycia obojętnym lub lekko zasadowym.

Pozostaje około 7,26 do 8,40 w skali pH – która waha się od 0, silnie kwaśne do 14, silnie zasadowe.

Z drugiej strony, jeśli nasienie pachnie piżmem lub rybą, może to być spowodowane czynnikami zewnętrznymi.

Podobnie jak smak, bardziej zgniły zapach można przypisać diecie, w taki sam sposób, w jaki szparagi wpływają na zapach moczu. Pot i wysuszone siusie mogą również powodować gorzki zapach.

Czy to naprawdę poprawia nastrój?

Potencjalnie! Istnieją badania, które pokazują, że nasienie może mieć naturalne właściwości przeciwdepresyjne .

Mogą to być:

 • endorfiny
 • estrone
 • prolaktyna
 • oksytocyna
 • hormon uwalniający tyreotropinę
 • serotonina

Badanie z 2002 roku przeprowadzone przez State University of New York w Albany objęło 293 kobiety w wieku studenckim, aby sprawdzić, czy ekspozycja na nasienie bez użycia zewnętrznych prezerwatyw założonych na penisa wpływa na ich ogólny nastrój.

Według ankiety osoby, które miały bezpośredni kontakt z nasieniem, wykazywały znacznie lepszy nastrój i mniej objawów depresji.

Jednak do tego badania należy podejść z przymrużeniem oka.

Chociaż wyniki powyższego badania przemawiały na korzyść nasienia jako leku przeciwdepresyjnego, National Health Service w Wielkiej Brytanii zwraca uwagę, że ogólnie angażowanie się w aktywność seksualną wiąże się ze zmniejszeniem depresji.

Podobnie jak w przypadku innych twierdzeń, potrzeba więcej badań, aby zweryfikować wyniki.

A co z odprężeniem?

W tym samym duchu, co badania, które pokazują dowody na naturalne właściwości przeciwdepresyjne nasienia, niektórzy uważają, że może również mieć właściwości łagodzące stres.

Twierdzenie to wynika z poprawiających nastrój właściwości hormonów oksytocyny i progesteronu, z których oba znajdują się w nasieniu.

Uważa się również, że witamina C i inne przeciwutleniacze znajdujące się w nasieniu mogą pomóc zmniejszyć uszkodzenie nasienia, zwalczając stres oksydacyjny w nasieniu.

Czy są jakieś inne korzyści zdrowotne?

Może. Podobnie jak niektóre badania wykazały poprawę nastroju i zmniejszenie lęku, ekspozycja na nasienie może pomóc w utrzymaniu zdrowia w ciąży.

ZA Studium przypadku z 2003 rZaufane źródłostwierdzili, że kobiety, które były narażone na działanie nasienia przez dłuższy czas, zarówno przed ciążą, jak i podczas ciąży, rzadziej zapadały na stan przedrzucawkowy , rzadkie powikłanie ciąży.

Jest to jednak tylko jedno badanie i potrzeba więcej badań, aby potwierdzić te ustalenia.

Dlaczego niektórzy potem się męczą?

Sperma zawieraZaufane źródło melatonina, naturalny hormon uwalniany przez organizm w celu regulacji cykli snu.

Może to wyjaśniać, dlaczego niektórzy ludzie czują się zmęczeni po połknięciu nasienia lub narażeniu na nie podczas stosunku.

Nie było żadnych badań na ten temat, więc nie ma sposobu, aby wiedzieć na pewno.

Czy połknięcie może narazić Cię na chorobę przenoszoną drogą płciową?

Podobnie jak w przypadku każdej innej formy seksu bez zabezpieczenia, połykanie nasienia może narazić Cię na ryzyko infekcji przenoszonej drogą płciową.

Bez bariery antykoncepcyjnej infekcje bakteryjne, takie jak rzeżączka i chlamydia , mogą wpływać na gardło. W wyniku kontaktu mogą wystąpić infekcje wirusowe skóry do skóry, takie jak opryszczka .

Zanim ty i twój partner zaangażujecie się w jakikolwiek seks bez zabezpieczenia , w tym stymulację ustną, koniecznie porozmawiajcie o tym, kiedy byłeś ostatnio badany lub czy uważasz, że powinieneś zostać poddany testowi.

Słyszałem, że niektórzy ludzie są uczuleni – czy to prawda?

Tak, ale jest to niezwykle rzadkie.

Chociaż nie ma wielu twardych danych, alergie na nasienie mogą dotknąć nawet 40 000 kobiet w Stanach Zjednoczonych.

To niewielki procent z prawie 160 000 000 kobiet mieszkających w USA

Objawy alergii na nasienie zwykle pojawiają się od 20 do 30 minut po kontakcie lub połknięciu i mogą obejmować:

 • ból
 • swędzący
 • zaczerwienienie
 • obrzęk
 • pokrzywka
 • trudności w oddychaniu

W przypadku problemów z oddychaniem lub innych objawów ciężkiej reakcji alergicznej należy natychmiast zgłosić się do lekarza .

Objawy alergii prawdopodobnie będą się różnić w zależności od osoby, podobnie jak czas trwania objawów. Jeśli objawy nie ustępują lub nasilają się, skontaktuj się z lekarzem lub innym pracownikiem służby zdrowia.

Więc czy lepiej pluć czy połykać?

To, czy zdecydujesz się pluć, czy połykać, zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich osobistych preferencji.

Przed podjęciem decyzji upewnij się, że prowadzisz otwartą rozmowę ze swoim partnerem na temat statusu choroby przenoszonej drogą płciową. Pomoże Ci to ocenić ogólny poziom ryzyka.

W końcu powinieneś robić tylko to, z czym czujesz się komfortowo.

Czy powinieneś pluć czy połykać?

Prawda jest taka, że ​​wszystko zależy od twoich preferencji, a nawet tego, co lubisz. Jeśli jednak naprawdę chcesz ostatecznej odpowiedzi, prawda jest taka, że ​​powinieneś przełknąć i oto dlaczego.

# 1 Jest uprzejmy. Jeśli się nad tym zastanowić, połykanie jest tylko grzeczne. Czy chciałbyś, żeby ktoś pobiegł do łazienki, aby umyć usta po tym, jak pójdzie za tobą? To jest niegrzeczne. I to sprawia, że ​​czują się źle. Jeśli więc nie jesteś pewien, czy pluć, czy połykać, zastanów się, jak byś się czuł.

# 2 To czyni go wyjątkowym. To jeden z głównych powodów połykania. Kiedy weźmiesz to wszystko, poczujesz się nadzwyczajnie. Przełykasz coś, co jest dla niego bardzo intymne. To sprawia, że ​​czuje się akceptowany i kochany.

# 3 To naprawdę dobre dla twojego mózgu. Wiadomo, że ma właściwości przeciwdepresyjne nasienia. Jedno z badań wykazało, że kobiety, które przełykają zamiast pluć, mają znacznie mniej objawów depresji. Nie tylko to, ale także pomaga Ci zasnąć, co może również złagodzić objawy depresji.

# 4 A także dla twojego zdrowia. Czy wiesz, że połykanie jest jak przyjmowanie multiwitaminy – i nie tylko? W rzeczywistości na łyżce nasion znajduje się około 200 białek i duża ilość witamin. W spermie można znaleźć wapń, witaminę C, cynk i inne niezbędne składniki odżywcze. [HerCampus.com: wiele korzyści ze spermy dla kobiet]

# 5 Tworzy intymność. To bardzo poufne, że przełknąłem wytrysk mężczyzny. Nie tylko czuje się do ciebie słaby, ale budujesz silniejszą więź. Tworzy to lepsze życie seksualne i ogólnie lepsze relacje.

# 6 Niektóre kobiety są podekscytowane. Połykanie czegoś tak intymnego i wyjątkowego dla osoby jest absolutnie seksowne jak diabli. Niektóre kobiety znajdują kontrolę i to, że tak bardzo mu się to podoba, że ​​jest to ogromny zwrot. 

# 7 Mężczyźni uważają, że jest gorąco. Mężczyźni również uważają ją za bardzo seksowną. Jest coś wyjątkowego w kobiecie, kiedy bierze to wszystko i połyka. Po prostu spędzała czas na zabawie i tylko on i teraz pójdzie na całość i połknie? Mężczyźni uważają to za seksowne.

# 8 Daje kobietom poczucie kontroli. To nic więcej. Kobiety mają pełną kontrolę. Czuje oskarżenie. Kiedy kobiety połykają, to dlatego, że chcą całkowitej kontroli nad swoją męską przyjemnością.

# 9 Jest łatwy do czyszczenia. Prawdę mówiąc, jeśli chcesz wiedzieć, czy pluć, czy połykać, pomyśl o czyszczeniu. Jeśli zdecydujesz się pluć, może być trochę niechlujnie. Połykanie jest łatwiejsze, bardziej uwodzicielskie, a wtedy praktycznie nie ma czyszczenia.

# 10 Połykanie zapobiega apetytowi. Może to nie brzmi tak, jakby to miało sens, ale posłuchaj mnie. Jeśli zdecydujesz się przełknąć, masz tylko jedną sekundę w ustach. Jeśli plujesz, musisz trzymać to w ustach, dopóki nie znajdziesz miejsca, w którym chcesz to wypluć. Smakuje znacznie dłużej niż po prostu połknięty.

Dlaczego kobiety decydują się na plucie

Chociaż połykanie jest przyjemniejsze dla mężczyzn, niektóre kobiety niechętnie to robią. Oto kilka powodów, dla których kobiety wolą pluć zamiast połykać.

# 1 Nie lubią smaku. Niektóre plemniki nie mają smaku, podczas gdy inne mają zły smak. Kobiety przebywające z mężczyzną, którego plemniki nie smakują, wolą pluć zamiast połykać. A to tylko dlatego, że nie musi smakować tak długo – chociaż plucie nie pomaga, jak wyjaśniono powyżej.

# 2 Czasami gorzej jest pluć. Niektórzy mężczyźni i kobiety lubią pluć na obraz. Zwykle tak nie jest, gdy kobiety plują do zlewu i myją zęby. To tak, jakby kobiety wypuszczały ją z ust i brody. Wizualizacja może być dla niektórych ekscytująca.

# 3 On nie uważa, że ​​jest „czysty”. Niektóre kobiety uważają, że nasienie jest prymitywne. Nie lubią tego, ponieważ uważają, że nie jest bardzo czysty. W rzeczywistości nie ma poparcia naukowego. Są tylko ludzie, którzy nie są podnieceni przez połykanie. W rzeczywistości połknięcie ich można wyłączyć po prostu dlatego, że są uważane za nieczyste. 

# 4 Spójność jest niepożądana. Prawdę mówiąc, nasienie nie jest bardzo powszechną konsystencją. Niektóre kobiety po prostu nie mogą tego znieść. Nie może mieć nic do smaku. Istnieją tylko pewne konsystencje, które sprawiają, że kobiety chcą się kneblować, a nasienie może być takie dla niektórych.

# 5 Nie pasują dobrze do żołądka. Niektóre kobiety nie czują się dobrze po połknięciu. W nasieniu jest coś, co powoduje, że są chorzy. Oczywiście nie spożywałbyś czegoś, co spowodowałoby chorobę, tylko po to, by zadowolić kogoś innego. Są więc kobiety, które plują z tego szczególnego powodu.

To, czy zdecydujesz się pluć, czy połykać, zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli jednak weźmiesz pod uwagę, o ile większe połknięcie może pomóc Twojemu związkowi i zdrowiu, jest to znacznie lepszy wybór.

Podobne:
error: Content is protected !!
0
  0
  Twój koszyk
  Your cart is emptyPowrót do strony
  %d bloggers like this: