Sex galeria: Oziębłość u kobiet

Madzia

Madzia mój filmik + Skype

Madzia Mój filmik. Czas 7min Super palcóweczka z orgazmem, różne pozycje, cycuszki, głośno! Możemy też na skype Zapraszam panowie i miłej zabawy 😛 + Mój Login Skype Czas: 7min Format: mp4 Jakość: FullHD Oglądaj Online Pobierz Spuść się dla mnie, sprzedam Ci prywatny sex filmik z moim udziałem Palec w dupce kup mój sex film →Czytaj dalej

Palec w dupce kup mój sex film

Hania Cześć !Sprzedam prywatne sex filmiki dla miłego Pana, za małe wsparcie finansowe. Mam na imię Hania i jestem studentką czwartego roku dziennikarstwa. Jeśli chcesz zobaczyć i skosztować pięknego i młodego ciałka to jestem caała dla Ciebie ;* Filmik na którym ostro pieprzę swoją duę, obciągam wibrator, masturbuję się. 😉 Na pewno będziesz mega zadowolony!!! →Czytaj dalej

Spuść się dla mnie, sprzedam Ci prywatny sex filmik z moim udziałem

Tosia Wczoraj naszła moją cipeczkę ochota na trochę zabawy, dlatego uznałam, że najlepiej będzie, jeśli to właśnie Ty obejrzysz jak masuje swoje piersi  oraz gładką cipkę aż do orgazmu Będzie mi bardzo miło jeśli zabawisz się ze mną :* Na filmiku pokazuje twarz, słodko jęczę + Mój Login Skype Czas: 14min Format:mp4 Jakość: FullHD Oglądaj →Czytaj dalej

Fajna zboczona parka sprzeda swoje sex nagranie

Kasia i Olek Niezwykle zboczona para sprzeda swoje  filmy z prywatnego seksu. Niedługo dodamy nowe filmiki Może uda się nawet w 3 😛 Jakość HD z dzwiękiem. Kasia i Olek Czas: 16 Format: mp4 Jakość: FullHD Oglądaj Online Pobierz Studentka sprzeda foty z masturbacji Sprzedam sex nagranie Mokra niunia + Skype Brzydka Tereska oferuję swoje →Czytaj dalej

Sprzedam sex nagranie Mokra niunia + Skype

Paula Głośna palcówka do orgazmu. Leżę na łóżku, mam na sobie białe body które powoli rozpinam.. Bawię się cycuszkami a następnie schodzę w dół… W jednej ręce trzymam telefon i to nagrywam (Iphone) A drugą ostro się masturbuję. Słychać dobrze jaka cipka jest mokra 😛 Cipkę doskonale widać, orgazm soczki. To mój ulubiony filmik! Oferuje →Czytaj dalej

Amatorka + Sex Skype

Amatorka Hej Misiu jestem młodą amatorką z fajnymi cycuszkami Ola25hej latka  i robię seks pokazy na skype wibrator palcówka orgazm analek itp. A wszystko z dźwiękiem i przez kamere hd. Zostawiam tu filmik 7min orgazm pod prysznicem+ obciaganie dildoska z dzwiękiem. Chętnie pooglądam jak się masturbujesz Skype: https://join.skype.com/invite/pDpQlqCLjtpo Czas: 7min Format: mp4 Jakość: FullHD Oglądaj →Czytaj dalej

Darmowe porno

Prywatne seks zdjęcia pięknych kobiet .Oziębłość u kobietMasz ochotę zobaczyć teraz prywatną sex galerię z nagimi fotkami ?

Na niektórych etapach życia i sytuacjach w związku może to prowadzić do zmniejszenia zainteresowania kobietą seksem. Wszyscy jesteśmy oryginalni, lubimy różne rzeczy i zajęcia. Więc to dobrze, że ktoś jest bardziej aktywny w seksie, ktoś mniej i ktoś powoli nic nie mówi. Jeśli mieszkamy w parze, problem może wystąpić właśnie dlatego, że nasze potrzeby seksualne zaczynają się zmieniać.

Co to jest oziębłość u kobiet

Hipoaktywne zaburzenie popędu płciowego lub oziębłość (z łac. Frigidus, zimno) to zaburzenie funkcji seksualnych, występujące głównie u kobiet i polegające na oziębieniu seksualnym. Objawia się niską aktywnością seksualną, brakiem zainteresowania stosunkiem płciowym, drętwieniem narządów płciowych oraz niezdolnością do podniecenia i orgazmu (Wikipedia, bez daty)

Przyczyny oziębłości u kobiet – wrodzone i nabyte

Oziębłość może oczywiście być wrodzona, a genetyka może mieć znaczący wpływ. Warto zdać sobie sprawę, że trudno jest cokolwiek zrobić z wrodzoną oziębłością.  Niestety, nieprawidłowe wychowanie lub trauma z dzieciństwa często mogą przyczyniać się do oziębłości. Szczególnie wcześniej edukacja seksualna w rodzinach nie zawsze była słuszna.

Bardzo pruderyjne wychowanie mogło mieć też swoje konsekwencje, gdzie seks opisywano jako coś nieprzyzwoitego, złego i nieczystego. Często nastolatka była przerażona chorobami przenoszonymi drogą płciową, wstydem w przypadku niechcianej ciąży, a to mogło zostawić w niej pewien uraz, który skutkował np. Oziębłością.

Może to również mieć bardzo negatywny wpływ na życie seksualne kobiety, np. Znęcanie się w dzieciństwie, gwałt na całe życie, ale także negatywne doświadczenia związane z pierwszym seksem . Niestety wszystkie głęboko zakorzenione urazy w podświadomości są słabo usuwane , często konieczne jest długotrwałe leczenie, zwłaszcza psychoterapeutyczne, aby zapobiec oziębieniu kobiety.

Oziębłość u kobiet na podstawie zmian fizjologicznych

Oziębienie spowodowane zmianami hormonalnymi (ciąża, okres poporodowy, menopauza) może również wystąpić w życiu kobiety . Oczywiście oziębłość u kobiety może być również spowodowana pewną chorobą lub przyjmowaniem pewnych leków (np. Najczęściej stosowane leki przeciwdepresyjne mogą wpływać na zmniejszenie lub zanik zarówno libido, jak i zdolności do osiągnięcia orgazmu u niektórych kobiet).

Zimny ​​partner

W przypadku wrodzonej oziębłości kobiety trzeba pogodzić się z sytuacją, że kobieta taka pozostanie i zdecydować, czy partner, który jest oziębły, będzie dla Ciebie odpowiedni. Naiwnością jest zakładanie, że w jakiś sposób wyleczysz partnera. Takie założenia prowadzą tylko do rozczarowań po obu stronach. Podobnie partnerka, która nie jest bezpośrednio oziębła, a raczej mniej aktywna seksualnie, bo ma taki wrodzony temperament, niewiele się zmieni, a raczej pogorszy z czasem.

W momencie zakochania namiętność seksualna obojga partnerów jest ustawiona na maksimum. Oczywiście z biegiem czasu będzie się zmniejszać. Dla partnera, który nie jest już zainteresowany seksem w okresie zakochania, ten spadek będzie jeszcze wyraźniejszy, kobieta może stać się bardziej oziębła. Oczywiście, jeśli namiętny seksualnie mężczyzna znajdzie kobietę, dla której seks nie jest zbyt ważny, zaczynają się między nimi nieporozumienia . Mężczyzna będzie niezadowolony i może zacząć radzić sobie z frustracją wobec kochanek.

Chociaż kobieta nie musi być całkowicie oziębła, będzie jeszcze bardziej unikała seksu z partnerem ze względu na presję, jaką będzie na nią wywierał partner . Często taka kobieta zaczyna unikać innego kontaktu fizycznego. Wynika to głównie z obawy, że wzbudzi w partnerze niepotrzebny popęd seksualny. Niestety kompromis w tej sytuacji też zwykle nie działa i niczego nie rozwiązuje.

Spotkanie w połowie drogi może nie być problemem dla mężczyzny, który godzi się na rzadsze stosunki seksualne. Jednak partner, który w takim przypadku będzie musiał czasami „zmusić się” do seksu, może zbudować opór wobec swojego partnera lub seksu.

Bardzo dobrze jest wybrać podobny apetyt seksualny na związek partnerski .

Sytuacyjna oziębłość kobiety

Nawet jeśli wybierzesz partnera, z którym masz podobne potrzeby seksualne, możesz nadal czuć, że twój partner nagle poczuje oziębłość w którymś momencie związku. Prawie traci zainteresowanie seksem. Często partnerzy mają do czynienia z taką sytuacją w okresie poporodowym. Czasami partnerka jest nie tylko pod wpływem nagłych zmian hormonalnych, ale też całkowicie pochłonięta macierzyństwem, jest oczywiście zmęczona, seks to ostatnia rzecz, o której myśli.

W tym okresie mężczyźni często narzekają, że ich żona stała się oziębła.  To nie przypadek, że w tym okresie często dochodzi do niewierności ze strony partnerów, którzy są sfrustrowani odrzuceniem partnera. Konflikty między partnerami mogą również powodować oziębłość u kobiet. Kobieta często staje się wtedy niechętna swojemu partnerowi i widać, że nie jest nawet zainteresowana spaniem z nim.

Z drugiej strony, paradoksalnie, seksualność może przestać działać w związku, w którym wszystko wydaje się być w porządku . Ale tacy partnerzy bardzo często mieszkają np. zamknięte partnerstwo. Oznacza to, że prawie zawsze są razem, rzadko robią cokolwiek bez siebie. Chociaż z zewnątrz wyglądają jak idealna para, po bliższym przyjrzeniu się okaże się, że mogą w ogóle nie spać razem. Stali się bardziej rodzeństwem. Wręcz przeciwnie, są tak zwane włoskie gospodarstwa domowe, w których często kłócą się dwaj temperamentni partnerzy, a mimo to seksualność nadal im odpowiada. Krótko mówiąc, seksualność działa na innym poziomie niż intelektualny.

Ważne jest, aby nie wstydzić się mówić o problemie. W przypadku pewnych obciążeń życiowych, gdy partner czuje, że jego żona jest oziębła, zdecydowanie powinien okazać zrozumienie. Partnerzy również powinni komunikować się o tym problemie, mężczyzna powinien dać kobiecie czas, a nie wywierać na nią presji. Rozwiązanie jest zawsze bardzo indywidualne, niektóre kobiety potrzebują większej bliskości do partnera, innym razem konieczne jest „otwarcie” związku, ponieważ zbyt bliski związek (jak wspomniano powyżej) może blokować seksualność.  

Często dobrze jest, nawet jeśli seks nie działa, aby nie przerywać dotykania, takiego jak przytulanie, przytulanie bez kończenia stosunku płciowego. Oczywiście, jeśli jest to przyjemne dla obu partnerów. Niekiedy oziębłość kobiety może być związana z dotykową niechęcią do partnera i tam trzeba postąpić inaczej . Jeśli sytuacja nie ustąpi, a kobieta przez długi czas jest oziębła, wskazana jest wizyta u seksuologa. Musi umieć ocenić, co powoduje oziębłość i spróbować leczenia. Można to oczywiście zrobić zarówno farmakologicznie, jak i za pomocą odpowiednich terapii, zarówno indywidualnie, jak iw parach.

0
    0
    Twój koszyk
    Your cart is emptyPowrót do strony