Sex galeria: BDSM: urozmaicić seks dominacją

Sprzedam sex nagranie Mokra niunia + Skype

Paula Głośna palcówka do orgazmu. Leżę na łóżku, mam na sobie białe body które powoli rozpinam.. Bawię się cycuszkami a następnie schodzę w dół… W

sex fotka obciąganie pały

Amatorska para sprzeda sex filmik

Ola i Dominik Hejka. Udostępniamy nasz prywatny filmik. Ola 24 lata i Dominik 26lat. Jeżeli ktoś ma ochotę zwalić konia patrząc jak Ola mocno obciąga

SexiEmilka + Sex Skype

SexiEmilka Zaczynam w sexi czarnym stroju + pończoszki + szpileczki Wypinam dupcie, prezentuje się. Następnie zaczynam striptiz a po nim przechodzę  do masturbacji. + Mój

Palec w dupce kup mój sex film

Hania Cześć !Sprzedam prywatne sex filmiki dla miłego Pana, za małe wsparcie finansowe. Mam na imię Hania i jestem studentką czwartego roku dziennikarstwa. Jeśli chcesz

Darmowe porno

Prywatne seks zdjęcia pięknych kobiet .BDSM: urozmaicić seks dominacjąMasz ochotę zobaczyć teraz prywatną sex galerię z nagimi fotkami ?

Chociaż większość ludzi myśli o BDSM jako skórzanych butach do ud, biczach, kajdankach, lateksowych kombinezonach i piwnicach, są to w zasadzie wszelkie praktyki seksualne, w których jeden partner jest podporządkowany drugiemu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Co to jest BDSM?

Wiele osób uważa seks BDSM za wypaczony, poniżający i brutalny ale czy tak jest na pewno? Wręcz przeciwnie, jego zwolennicy nazywają go doświadczeniem intymnym i wysoce poufnym.

BDSM oznacza:

BD = Bondage and Discipline – niewola i posłuszeństwo

DS = Dominantion and Submission – dominacja i uległość

SM = Sadism and Massochism – sadyzm (przyjemność seksualna z torturowaniem kogoś innego) i masochizm (przyjemność seksualna z poniżania i wykorzystywania własnej osoby)

W praktykach seksualnych BDSM jeden kochanek ma kontrolę nad drugim. Mogą obejmować sadomasochizm (SM). To znaczy klapsy, chłosta, ból, tortury. Albo zniewolenie i dominacja (kajdanki na seks, sznurek, taśma) i niewola (wydawanie lub wykonywanie poleceń swojego „pana”, „pani”).

To od Ciebie zależy, gdzie pozwolisz swoim grom, ale dla wielu osób może to być ekscytującym urozmaiceniem życia seksualnego. „Intensywne emocje są nierozerwalnie związane z seksualnością, która może się rozmnażać nawet wtedy, gdy dana osoba znajduje się na jakiś czas na pozycji podrzędnej lub wręcz przeciwnie, wyższej” – wyjaśnia psycholog Marcela Vojířová.

„Nie widzę nic złego ani dewiacyjnego w praktykach dominacji i uległości, z którymi zgadzają się obaj partnerzy. Oczywiście mówimy o praktykach, z którymi wszyscy zaangażowani wyraźnie się zgadzają”.

Zanim zaczniesz trząść się moralnie, uświadom sobie, że dominacja i uległość niekoniecznie wiążą się z bólem. Poczucie, że jesteś lepszy lub podporządkowany komuś, często wystarcza do intensywnej stymulacji.

„Nigdy nie brałabym udziału w typowych zajęciach SM, takich jak chłosta itp. Ból jest dla mnie nieprzyjemny i nie widzę w tym nic ekscytującego” – mówi Markéta V., 30 lat, z Pragi. „Z drugiej strony wymagam od mężczyzny, żeby zachowywał się i zachowywał jak mężczyzna. Nie obchodzą mnie kobiecy chłopcy, którzy boją się mnie dotykać, a kiedy mężczyzna może mnie oswoić podczas seksu i nie ma problemu z przejściem na bardziej dominującą pozycję, to dla mnie Nie mówię o przemocy, ale o autorytecie i dominacji ”.

Idź powoli

Czy kusi Cię, aby spróbować nowej pozycji swojego życia erotycznego? Przede wszystkim musisz dowiedzieć się, czy Twój partner w ogóle popiera te praktyki. Ale uwaga, wymaga taktu i emocji. Jeśli spróbujesz wprowadzić te praktyki do swojego życia seksualnego, zaczynając w niedzielny lunch z pytaniem: „Co byś powiedział, kochanie, gdybym dał ci trochę klapsa podczas Twojego następnego stosunku?”, Daleko nie zajdziesz.

To nie tylko zawstydzenie całej sytuacji, musisz zdać sobie sprawę, że w neutralnej rozmowie reakcje Twojej partnerki mogą diametralnie różnić się od sytuacji, w której zostanie podniecona erotycznie. Dlatego spróbuj przejść do bardziej dominującej / uległej roli (zgodnie z własnymi preferencjami) bezpośrednio podczas seksu, a zobaczysz jej reakcję na własne oczy. Oczywiście trzeba postępować powoli i powoli, aby kobieta miała okazję przyzwyczaić się do nowej sytuacji i ewentualnie ją zakończyć. Zaczynając od zawiązania rąk szalikiem, z pewnością odniesiesz znacznie większy sukces, niż gdybyś zaczął kapać gorącym woskiem na jej nagie ciało.

„Nigdy nie myślałem, że mam w sobie coś uległego. Prowadzę stosunkowo duży zespół ludzi, jestem zdeterminowany, niezależny, a moje otoczenie lubi mówić, że jestem generałem w spódnicach. Ale kiedy zacząłem spotykać się z Markiem, doświadczyłem absolutnie nieznane emocje – mówi 33-letnia Lenka M. z Pragi.

„Podczas jednego seksu, kiedy oboje byliśmy trochę pijani, zaczął mówić do mnie wulgarnie i miałam chyba największy orgazm do tego czasu. Nie chodzi o to, że kupujemy tylko stroiki i skórzane gorsety, wystarczy nam sznurek do bielizny, chusta na oczy i zwykła taśma, ale jest to dla nas bardzo przyjemna przyprawa do seksu ”.

Kod zatrzymania

Jeśli zauważysz, że twój partner BDSM kiwa głową i podnieca ją, możesz stopniowo dodawać więcej pomysłów i narzędzi. Jednak zawsze pamiętaj, aby zapytać ją, czy zgadza się z nimi przed ich zastosowaniem.

„Widzę niebezpieczeństwo związane z tymi praktykami głównie w fakcie, że istnieje bardzo cienka granica między tym, co jedna osoba nadal lubi, a druga jest ponad granicami. Dlatego bardziej niż kiedykolwiek istnieje potrzeba ustalenia jasnych zasad, aby uniknąć nieporozumień i nieprzyjemnych doświadczeń. – ostrzega psycholog.

Oprócz tego, że z każdą nową praktyką, pomocą lub metodą twój partner musi wyraźnie się zgodzić, powinieneś mieć uzgodniony tzw. „Stop code”, który będzie oznaczał natychmiastowe zakończenie gry. Może to być uzgodnione słowo lub gest, pamiętaj tylko, aby wziąć pod uwagę ograniczone zdolności komunikacyjne i gestykulacyjne osoby, która ma zatkane usta lub związane ręce.

„W tej chwili nie mam chłopaka, ale jestem wielkim fanem seksu SM. Nie rozpoznaję żadnych trudnych praktyk, odczuwam trochę bólu, a zwłaszcza podporządkowanie. Mogę pełnić rolę uległej i dominującej, w zależności od rozwoju sytuacji. Najbardziej ekscytuje mnie absolutna pewność siebie. „Musisz mieć związek ze swoim partnerem, aby być z nim związanym i być zdanym na jego łaskę. Albo wręcz przeciwnie, zaufanie, które musi w tobie mieć. Dla mnie to absolutne potwierdzenie związku” – mówi 26-latka, która nie chciała podaj również swoje imię.

„Perwersyjne” pary są szczęśliwsze

Według ostatnich badań osoby uprawiające BDSM mają lepsze życie seksualne. Badanie opublikowane w Jurna of Sexual Medicine. Porównała 266 par, które regularnie praktykują ChAD i SM oraz 200 par, które nie uprawiają tego rodzaju seksu. Wyniki pokazały, że pary korzystające z gier BDSM wykazywały mniejszy stopień lęku i wyższy poziom satysfakcji z życia seksualnego. Więc hura, popełnią warkocze!

Twoim wielkim wrogiem na początku praktyk BDSM mogą być uprzedzenia społeczne, które mówią, że jesteś dorosły, dostojna osobowość z obiecującą karierą i dwoje dzieci w wieku szkolnym. Ten obraz może być trudny do pogodzenia z myślą, że podczas seksu powinieneś zachowywać się jak niegrzeczny prymityw.

W takim przypadku role, które przyjmujesz, mogą ci pomóc. Niekoniecznie trzeba kupować kostiumy francuskiej pokojówki i despotycznej arystokratki, ale coś w sobie mają też surowa nauczycielka i nieposłuszny student czy szef i sekretarka. Ponadto możesz się pocieszyć, że rozpylając, faktycznie perfekcjonujesz skórę swojej lub partnera, dzięki czemu więcej krwi wpływa do genitaliów, a tym samym zapewnia bardziej intensywne doznania.

Uświadom sobie jednak, że każda nowa praktyka wymaga praktyki, a nawet na pozycji misjonarskiej z pewnością nie wyróżniałeś się za pierwszym razem. Pierwsze próby mogą więc być nieco zawstydzające i śmieszne. Ale jeśli oboje macie upodobanie do BDSM w dowolnej intensywności, nie zniechęcajcie się początkowym zażenowaniem

BDSM to absolutne zaufanie 

Praktyki bondage i sadomaso są bardzo intymną formą kontaktu międzyludzkiego. Partnerzy wspólnie rozmawiają o swoich fantazjach i pragnieniach. Powstaje między nimi szczególna więź erotyczna.

Kochankowie zawsze zgadzają się co do zasad gry i wymyślają „bezpieczne słowo” . To słowo jest wypowiadane przez uległego partnera, jeśli coś mu nie odpowiada. Partner dominujący musi natychmiast się zatrzymać.

Ulubionym bezpiecznym słowem jest na przykład „czerwony” – jak czerwone światło na światłach. Nie używaj słów typu: nie, przestań, wystarczy. Podczas pikantnych gier te słowa zwiększają podniecenie zarówno dominującego, jak i uległego partnera. Uważam, że w najlepszym przypadku nie chcesz się zatrzymać, tylko z powodu nieporozumienia.

Jak uprawiać BDSM?

  1. Pomyśl ze swoim partnerem. Niezależnie od tego, czy jesteś bardziej w S&M (lekkie smutne mięso), czy B&D (lekka niewola). Czy w oparciu o swoje preferencje wybierzesz pomoce przy torturach?
  2. Jak rozdzielasz zadania? Kto będzie panem (dominujący, domino), a kto niewolnikiem (uległy)?

Która opcja jest bliższa Twojemu pożądliwemu sercu?

Dominacja = ekscytuje mnie kontrolowanie partnera , poniżanie go, dowodzenie i posiadanie władzy nad przyjemnością i bólem innych

Uległość = podnieca mnie bycie bezradnym , kontrolowanym przez innych, pragnę być związanym i zdradzonym przez gusta mojego partnera

Switch (typ mieszany) = Lubię obie role, lubię to zmieniać. Jeśli oboje jesteście początkującymi, wypróbujcie obie role, aby dowiedzieć się, która z nich bardziej Ci odpowiada.

Erotyczne pomoce BDSM 

Uczyń swoje gry wyjątkowym wydarzeniem. Oboje zagracie swoje role. Zostaniesz uwolniony od wszelkich obowiązków dnia codziennego. Godzina lub dwie to tylko Ty, Twój partner i wspólna przyjemność.

1. Maska na oczy i maski BDSM

Podczas seksu polecam używanie maski na oczy.

Kiedy ograniczysz wzrok, wzrośnie twoja wrażliwość na dotyk, smak i zapach. Każde uderzenie będzie bardziej intensywne i nie będziesz wiedział, co zamierza twój partner. Podniecenie i seks nie będą już pod Twoją kontrolą. Będziesz zabawką tylko w rękach swojego kochanka. Niezwykle seksowne uczucie. Czarne maski BDSM są idealnym uzupełnieniem gier sadomaso i odgrywania ról.

? Czy wiesz, że: 2-3% dorosłych Amerykanów ćwiczy gry bdsm? A 20% ludzi jest podekscytowanych zdjęciami lub opowieściami o sadomaso i niewoli?

3. Bicz erotyczny

Jeśli chcesz ukarać lub zostać „ukaranym” uderzeniem się w tyłek i plecy, erotyczny bat do seksu jest dla Ciebie odpowiednim orzechem (nie używaj bata na brzuchu – tam cholernie boli).

W sprzedaży są różne silikonowe, skórzane bicze, a także slappery, które dadzą naprawdę mocne uderzenie. Poznaj wszystkie erotyczne bicze, reprymendy i slappers.

WSKAZÓWKA: Skuć partnera kajdankami na czworakach. Jego nadąsany tyłek da ci możliwość ukarania go za wszystkie twoje kłótnie. Zacznij delikatnie (np. „Czy znowu nie myłeś naczyń?! 10 razy uderzasz w dupę!”). Obserwuj wzrost podniecenia i dodaj lub odejmij intensywność ubijania.

4. Zaciski na sutki

Przystawka z mięsem Sado, która ujawni cienką granicę między bólem a niesamowitą przyjemnością . Zaciski na sutki chwytają i zaciskają to wyjątkowo wrażliwe miejsce. Czółenka na sutki służą do uczucia ssania i seksownego efektu pompowania . Połącz smoczki SM z kostkami lodu, które łagodzą ból i jednocześnie torturują uczuciem zimna.

5. BDSM vosk

Krople gorącego wosku na gołej skórze mogą naprawdę rozpalić namiętność. Uczucie pieczenia w ciągu sekundy obaj ustępują. Użyj świecy do masażu BDSM, której wosk jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje oparzeń.

? Wiesz to? Czy tortury BDSM wypłukują endorfiny w ciele, zamieniając ból w przyjemność?

6. Erotyczne więzi na niewoli 

Kajdanki BDSM są podstawowym narzędziem do wiązania sadomaso .

W sprzedaży są różne rodzaje kajdanek. Te metalowe są bardziej realistyczne. Masz z nimi poczucie brutalnego uwięzienia (idealnie do odgrywania ról „Panie Policjancie, naprawdę nie muszę płacić grzywny. Co z tym zrobisz?”) – na przykład solidne i luksusowe erotyczne kajdanki w złotym kolorze.

Futrzane kajdanki z futrem są wygodniejsze. Nie ranią sobie nadgarstków, ale bywają słabsze. Możesz je rozerwać w gorączce dzikiej namiętności (zwłaszcza jeśli silny facet jest zakuty w kajdanki).

Najbardziej praktyczne są tekstylne kajdanki . Są wygodne, mocne i mogą być używane na kilka sposobów: np. Kajdanki, mankiety na nogi. Możesz przypiąć kochanka do łóżka lub kaloryfera. Jeśli mogę ci doradzić, zacznij kupować zestaw BDSM . Zawiera wszystkie niezbędne rzeczy do związania partnera i „biczowania” swojej przyjemności na maksa (erotyczne kajdanki na nogi i ramiona, pasek do przypięcia do mebli, knebel w ustach, bicz, maska ​​na oczy).

7. Lano na bondáž

Sznurkiem do wiązania można związać całe ciało, na przykład do stworzenia zwierzęcego kayazu i różnych innych specjałów. Jednak sztuka tworzenia więzi erotycznych wymaga umiejętności i praktyki. Ale lina BDSM zapewnia większą elastyczność i nie ma ograniczeń dla twojej wyobraźni . Przy wyborze: im dłuższa lina, tym lepiej.

8. Masaż BDSM 

Masowanie zaczerwienionej skóry i obolałego tyłka to koniec każdej sadomaso zabawy. Ta czynność nosi nazwę „opieki po leczeniu”.

Aby zapobiec niepotrzebnym obrażeniom. Poświęć trochę czasu na relaks i pieszcząc wrażliwe miejsca olejem do masażu.

Masaż erotyczny może być też preludium do większych perwersji –  przejdź po skórze partnera za pomocą koła wartenberg . Ten środek stymulujący ma ostre punkty, które powodują łaskotanie.

9. Odzież BDSM 

Bielizna erotyczna na bdsm to zazwyczaj lateks lub skóra. Czarna błyszcząca tkanina sprawia wrażenie szorstkości i wyraża siłę i wyższość.   Drażniąca bielizna dopełnia całościowe wrażenie i pomaga spojrzeć na partnera w bardziej seksualnym świetle.

Seksowne sukienki z efektem lateksu podkreślają ogólne wrażenie kobiety jako „dominatrix”. Dla mężczyzn, w uległych rolkach, odpowiednie są obcisłe i błyszczące figi z dziurką w tyłku i zamkiem błyskawicznym w kroku.

Fantazja mężczyzn i kobiet

? Czy wiesz, że jedną z najpopularniejszych kobiet w fantazjach erotycznych jest gwałt?

Jednak nie ma to nic wspólnego z prawdziwą przemocą. Kobiety często pragną szorstkiego i męskiego partnera. Namiętny kochanek, który ich chwyta i kontroluje ich przyjemność. Czeszki potajemnie pragną seksu niewoli, jak wykazała duża ankieta seksualna w 2019 roku.

? Czy wiesz, że wielu mężczyzn chce leżeć w łóżku podwładnych?

Często mężczyźni, którzy doświadczają stresu w pracy i mają wielką odpowiedzialność, potajemnie pragną podporządkowania się w życiu prywatnym. Przeniesienie odpowiedzialności i utrata władzy może złagodzić nagromadzony stres. Kobieta z BDSM może być dominą. Traktuj go jak niewolnika. Powiedz mu, co ma robić. Odmów przyjemności i opóźnij jej punkt kulminacyjny, aż będzie błagał o litość.

Spełnij swoje pragnienia seksualne w bezpiecznym domu

Pomoce i praktyki BDSM pomagają spełnić nasze sekretne pragnienia seksualne. Wszystko jest bezpieczne dla domu i bliskich.

Pamiętaj, że każdy związek jest inny i wyjątkowy. Ustal ze swoim partnerem własne zasady, eksperymentuj, śmiej się, kochaj się i żyj pełnią życia każdego dnia i nocy 🙂

Podobne:
error: Content is protected !!
0
    0
    Twój koszyk
    Your cart is emptyPowrót do strony
    %d bloggers like this: